Tel.: (+421) 43 43 04 836, (+421) 911 406 407, e-mail: recepcia@hotelvictoria.sk
Viliama Žingora 9820, 036 01 Martin, Slovakia Mapa

Kvalitné jedlá

V hoteli Victoria pre Vás pripravujeme iba kvalitné jedlá z kvalitných surovín. Sme hotel s vlastným gazdovským dvorom, ktorý je situovaný v nádhernom prírodnom prostredí lokality Slovenské Pravno. Všetky naše domáce produkty sú vyrobené len tradičným, prirodzeným spôsobom, bez použitia akýchkoľvek umelých prísad, farbív a konzervantov, sú čerstvé, chutné a zdravé.

Raňajky
Ponúkame bohatý raňajkový bufet s domácimi špecialitami a výrobkami z nášho vlastného gazdovského dvora:
- vlastné mliečne výrobky (jogurty, syry, tvaroh, syr ricotta)
- vlastné mäsové výrobky (salámy, klobásky, slaninka)
- vlastné pečivo (pšenično-ražný chlebík s prídavkom ovsených vločiek) a domáce koláče
- vlastné vajíčka z pravého podstielkového chovu s výbehom (varené, volské oko, omelety…)

S príchodom jari pre Vás pripravujeme mäsové špeciality výhradne z vlastného domáceho chovu. Špeciality z diviny a hodovanie sú u nás samozrejmosťou. Cíťte sa u nás ako doma.

Reštaurácia

Reštaurácia
Hotelová reštaurácia s kapacitou 60 osôb je gastronomickým centrom celého zariadenia. Príjemné posedenie, domáce pivo, mäso vyberané z domácich chovov, starostlivo vyberané vína a kvalifikovaný personál, ktorý Vám v prípade potreby poradí čo by Vám chutilo. Naši zamestnanci sú súčasťou našej hotelovej rodiny. Odborne a priateľsky sa postarajú, aby ste boli spokojní a posedenie v reštaurácii pre Vás bol príjemný gurmánsky ako aj spoločenský zážitok.

Pivovar

Pivovar
Domáce pivo vyrábame podľa tradičných receptúr postupmi založenými len na prírodnej báze. Pivo varíme zo stopercentných surovín – obilné slady, chmeľ a voda. Práve voda je veľmi dôležitá, lebo dáva pivu jedinečnosť a neopakovateľnosť.   Pivovar je štandardne otvorený v piatok a v sobotu od 16:00 do 23:00.  (Zmena otváracích hodín je vyhradená).

 

Vínotéka

Vínotéka
Posedenie s priateľmi pri víne alebo riadená degustácia slovenských a zahraničných vín? Naša vínna pivnica Vám umožní pri dubovom stole zažiť pocit z objavovania nových chutí, poznávania odrôd a druhov alebo príjemne stráveného času so svojimi blízkymi.

Salón „El Barco“

Salón El Barco
Posedenie s klientom po úspešnom obchodnom rokovaní v štýlovom salóne s možnosťou degustovať kvalitné koňaky, whisky a cigary otvára nové možnosti pre Vaše podnikanie.

Lobby bar

Lobby bar
Moderne vybavené priestory pre 250 ľudí slúžia na obsluhu účastníkov kongresov a ponúkajú bohaté rautové stoly s teplou a studenou kuchyňou.

 

Galéria