Tel.: (+421) 43 43 04 836, (+421) 911 406 407, e-mail: recepcia@hotelvictoria.sk
Viliama Žingora 9820, 036 01 Martin, Slovakia Mapa

História

Hotel Victoria je moderný hotel s rodinnou atmosférou. Hotel sa nachádza v tichej lokalite Stráne pod Martinskými hoľami v pešej dostupnosti do centra mesta Martin. Hotel vznikol v roku 2005 a v roku 2008 sa vybudovala nová ubytovacia časť. Hotel disponuje kapacitou 65 izieb s 138 lôžkami. V priestoroch hotela Victoria je dostupný wifi internet. Interiér hotela je riešený účelne, bezbariérový prístup Vám umožní dopraviť na firemné podujatie aj väčšie predmety a rovnako pre rodiny zabezpečí bezproblémový vstup s kočíkmi rovno z parkoviska.

Hotel Victoria

Estetický dôraz zachováva čisté línie, hotel je citlivo zasadený do krásneho prostredia Malej Fatry a svojou príjemnou charizmou Vám ponúka zážitok z pobytu.

 

Bohatá ponuka služieb

Súčasťou hotela Victoria je vlastný pivovar Victoria, ktorý svojou originalitou dotvára gastronomický zážitok tohto 4 hviezdičkového hotela. Reštaurácia s ponukou domácich špecialít, Pivovarnícky salón alebo klimatizovaná kongresová miestnosť Congres o rozlohe 200 m² dávajú priestor na rôzne firemné podujatia a spoločenské stretnutia. Tenisové kurty, squash, bowling, bazén, sauny a masáže dotvárajú komfort potrebný pre aktívny odpočinok a harmonizáciu. Hotel Victoria je moderne riešený hotel vhodný na biznis aj oddych s rodinou.

Fotodokumentácia výzvy KaHR

 

 

Galéria